Her Zaman Yanınızda ve Yolunuzdayız 7/24 Hizmetinizdeyiz

Edirne Akar Evdeneve Taşımacılık

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren EDİRNE AKAR EVDENEVE TAŞIMACILIK olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz evininize gelerek gerekli olan incelemerini yaparlar. Bu ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatının tespit edilmesi,mevcut eşyaların hangi araç ve kaç kişi ile yapılacağı ve sigortanın ne kadar miktarda olacağının gerçekleştirilmesidir.
 

Burada taşıma fiyatını belirleyen husus eşyanın kaçıncı kattan inip kaçıncı kata nakil edileceği,şehirler arası ise yapılan km bu hizmetin kaç kişiyle olacağı fiyatı belirler. Ayrıca EDİRNE AKAR EVDENEVE TAŞIMACILIK  olarak   hangi eşya için hangi paket ve koli malzemesi kullanacağı uzman ekip tarafından belirlenir.Eğer karşılıklı anlaşma olması durumunda taşıma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır.
 

Ambalaj;  size özeldir.Beyaz eşya ,mobilya koltuk takımları vb,avrupadan ithal graft kağıtlara,kırılacak eşyaların ise kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.Bu malzemeler bir kere kullanılır...

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol