Her Zaman Yanınızda ve Yolunuzdayız 7/24 Hizmetinizdeyiz

Edirne Evden Eve Nakliyat

EDİRNE EVDEN EVE NAKLİYAT olarak ev eşyası taşımacılıkta doğru yerdesiniz. Kalite kavramını prensibimiz olarak görmekteyiz. Yılların deneyim ve tecrübesiyle hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyat herkesin yapamayacağı türden zahmetli zor bir iştir.

 

 

Firmamız EDİRNE  EVDEN EVE NAKLİYAT  olarak bütün eşyalarınızın özenle paketlenerek sarılması, büyük kolilere konulması işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Uzman ekip ve kadromuzla ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

 

 

Firmamızı aradığınızda ücretsiz ekspertimiz evinize geliyor ve eşyaların yogunluk azlık durumunu kontrol ediyor ve ona göre uygun nakliye aracını tahsisini, kaç işcinin çalışıp çalışmayacağını ne kadar paketleme malzemesinin kullanılıp kullanılmayacağını belirliyor ve ona göre fiyat belirliyor.

 

 

Firmamız EDİRNE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT  hizmeti'de vermektedir. EDİRNE AKAR NAKLİYAT bina aralarında kısa ve dar merdiven alanlarına sığmayan eşyaların çok katlı yüksek binaların taşınmanın ne kadar zor olduğunu gören firmamız asansörlü taşınma sistemini'de hizmet alanına eklemiştir.

 

 

EDİRNE AKAR EVDEN EVE taşımacılık olarak tüm Türkiye'ye Evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak uygun fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

 


EDİRNE AKAR EVDEN EVE nakliyat eşyalarınızın hepsi sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek bütün hasarlara karşı eşyalarınızın hepsi harfiyen liste altına alınıp sigorta kapsamı içersinde girmektedir.

 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol